Suntuubi-palvelussa käytetään evästeitä. Palvelua käyttämällä hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää. OK

Heli Rassi 37. Mälestusvõistlused
Elva 25.aprill 2009.
Mehed 60 lasku lamades
Koht Ees-ja perekonnanimi Sa Klubi Seeriad Kokku Finaal Summa Klass
1 Jevgeni Farforovski 1968 Piirivalve SKK 95 97 99 98 99 98 586 96,3 682,3 I
2 Rimvydas Specius 1966 LTU 94 96 98 95 97 100 580 101,5 681,5 I ü.l.10,5
3 Andrei Mihhailov 1982 Narva LK 98 96 99 96 98 97 584 97,5 681,5 I ü.l.10,3
4 Andrejs Vasiljevs 1983 LAT 98 94 94 98 97 98 579 100,8 679,8 II
5 Matti Kanep 1950 Piirivalve SKK 97 97 97 95 96 98 580 99,3 679,3 I
6 Edik Koppelmann 1984 KL MäLK 99 97 97 97 97 92 579 98,6 677,6 II
7 Toni Matilainen 1986 FIN 97 97 96 95 99 95 579 98,3 677,3 II
8 Mati Nigul 1953 Põlva LK/KL 100 94 96 97 99 93 579 0,0 579,0 II
9 Meelis Saar 1970 Piirivalve SKK 95 94 98 97 96 97 577 II
10 Eetu Orsjoki 1988 FIN 94 97 97 96 98 95 577 II
11 Meelis Kask 1975 Piirivalve SKK 94 95 98 96 95 98 576 II
12 Andreas Maspanov 1976 Põlva LK 94 96 95 95 99 97 576 II
13 Lennart Pruuli 1990 Elva LSK 94 96 98 93 99 96 576 II
14 Toomas Aro 1951 SK Estasport 95 96 92 95 99 98 575 II
15 Lauri Erm 1987 Kaiu LK 96 92 98 94 96 97 573 II
16 Jaroslav Jancevic 1992 LTU 93 96 96 97 95 96 573 II
17 Juha Soini 1988 FIN 97 97 95 97 95 90 571 II
18 Niko Matilainen 1989 FIN 91 98 92 97 95 97 570 II
19 Raivis Balodis 1975 LAT 92 96 96 96 93 97 570 II
20 Heiti Kuimets 1959 Põlva LK 93 93 94 96 94 99 569 II
21 Andrei Koltsov 1969 Narva LK 95 95 96 93 93 96 568 II
22 Ain Muru 1956 KL MäLK 96 94 94 94 96 94 568 II
23 Siim Tirp 1993 Põlva LK 93 93 96 97 93 94 566 II
24 Marko Aigro 1971 Ülenurme GSK 94 94 94 96 95 93 566 II
25 Mikko-Matti Hulkkonen 1993 FIN 94 96 95 94 93 93 565 II
26 Marko Matilainen 1964 FIN 94 88 95 97 94 95 563 III
27 Tomi Huuhka 1992 FIN 95 93 96 91 95 93 563 III
28 Priidu Lepp 1989 KL MäLK 95 89 97 92 95 94 562 III
29 Anton Miettinen 1991 FIN 94 90 91 97 92 94 558 III
30 Andres Balkašin 1990 Elva LSK 93 91 92 94 96 91 557 III
31 Alar Palk 1960 SK Tervis 90 93 92 91 95 91 552 III
32 Gennadi Salonen 1977 Põlva LK 93 84 92 92 94 95 550 III
33 Ahto Rööpmann 1995 Põlva LK 91 91 91 91 92 93 549 III
34 Tarmo Nairis 1992 SK Tervis 89 91 96 94 93 86 549 III
35 Rokas Gerdauskas 1993 Kaunas/LTU 89 85 90 95 95 94 548 III
36 Jürgen-Johannes Jüriöö 1995 Põlva LK 87 93 90 93 89 92 544 III
37 Martin Sirk 1987 Elva LSK 89 94 93 89 87 91 543 III
38 Jüri Kilvits 1939 KL MäLK 90 87 91 88 90 95 541 III
39 Andri Enno 1996 SK Tervis 89 89 93 91 87 91 540 III
40 Augustinas Runta 1993 Kaunas/LTU 88 87 91 94 85 92 537
41 Kalju Lest 1936 KL MäLK 88 88 93 89 90 86 534
42 Rauno Üürike 1991 SK Tervis 89 87 93 88 92 85 534
43 Sander Balkašin 1993 Elva LSK 87 76 94 86 95 93 531
44 Oleg Koltsov 1995 Narva LK 85 63 83 88 88 92 499
45 Andreas Marfeldt Kõre 1992 Ülenurme GSK 86 88 84 75 77 77 487
Heli Rassi 37. Mälestusvõistlused
Elva 25.aprill 2009.
Meesjuuniorid 60 lasku lamades
Koht Ees-ja perekonnanimi Sa Klubi Seeriad Kokku Klass
1 Lennart Pruuli 1990 Elva LSK 94 96 98 93 99 96 576 II
2 Jaroslav Jancevic 1992 LTU 93 96 96 97 95 96 573 II
3 Niko Matilainen 1989 FIN 91 98 92 97 95 97 570 II
4 Siim Tirp 1993 Põlva LK 93 93 96 97 93 94 566 II
5 Mikko-Matti Hulkkonen 1993 FIN 94 96 95 94 93 93 565 II
6 Priidu Lepp 1989 KL MäLK 95 89 97 92 95 94 562 III
7 Anton Miettinen 1991 FIN 94 90 91 97 92 94 558 III
8 Andres Balkašin 1990 Elva LSK 93 91 92 94 96 91 557 III
9 Ahto Rööpmann 1995 Põlva LK 91 91 91 91 92 93 549 III
10 Tarmo Nairis 1992 SK Tervis 89 91 96 94 93 86 549 III
11 Rokas Gerdauskas 1993 Kaunas/LTU 89 85 90 95 95 94 548 III
12 Jürgen-Johannes Jüriöö 1995 Põlva LK 87 93 90 93 89 92 544 III
13 Andri Enno 1996 SK Tervis 89 89 93 91 87 91 540 III
14 Augustinas Runta 1993 Kaunas/LTU 88 87 91 94 85 92 537
15 Rauno Üürike 1991 SK Tervis 89 87 93 88 92 85 534
16 Sander Balkašin 1993 Elva LSK 87 76 94 86 95 93 531
17 Oleg Koltsov 1995 Narva LK 85 63 83 88 88 92 499
18 Andreas Marfeldt Kõre 1992 Ülenurme GSK 86 88 84 75 77 77 487
Heli Rassi 37. Mälestusvõistlused
Elva 25.aprill 2009.
Naised 60 lasku lamades
Koht Ees-ja perekonnanimi Sa Klubi Seeriad Kokku Klass
1 Anžela Voronova 1968 KJ SK 99 95 98 99 98 97 586 I
2 Margarita Belochvostova 1987 LTU 95 95 98 97 96 99 580 I
3 Pauliina Frilander 1988 FIN 94 97 97 98 96 97 579 I
4 Gisela Miettinen 1993 FIN 95 94 97 99 96 97 578 I
5 Vika Malyševa 1977 Kaunas/LTU 94 97 97 96 95 97 576 I
6 Liivi Erm 1953 Kaiu LK 95 96 97 97 96 95 576 I
7 Ljudmila Kortšagina 1969 KL MäLK 97 94 96 97 99 92 575 I
8 Anna Jermolajeva 1970 LAT 96 95 94 97 93 97 572 II
9 Maarja-Liisa Maasik 1991 Elva LSK 97 97 90 99 94 95 572 II
10 Svetlana Doledutko 1971 KL MäLK 93 95 99 95 95 94 571 II
11 Merle Palk 1987 SK Tervis 92 97 96 93 98 94 570 II
12 Marina Grodetskaja 1976 KL MäLK 91 95 98 96 97 93 570 II
13 Mari Seeba 1976 Ülenurme GSK 94 93 98 92 95 95 567 II
14 Kadri Niine 1992 Põlva LK 92 95 96 97 94 88 562 II
15 Jolanta Jancevic 1993 LTU 94 93 96 94 94 88 559 III
16 Kaia Kindlam 1986 Kuressaare NHK 88 94 96 92 95 93 558 III
17 Tuuli Kübarsepp 1994 Elva LSK 95 91 91 94 89 93 553 III
18 Svetlana Klimova 1994 Kaunas/LTU 88 88 95 89 93 95 548 III
19 Anette Caroline Kõre 1995 Ülenurme GSK 91 89 93 92 87 91 543 III
20 Merilin Enno 1991 SK Tervis 85 90 89 93 95 89 541 III
21 Agnes Arge 1988 Kuressaare NHK 90 90 87 91 90 89 537
22 Sigrit Sepp 1990 Ülenurme GSK 88 86 92 92 83 84 525
23 Külli Reisel 1993 SK Tervis 83 87 90 90 88 83 521
Heli Rassi 37. Mälestusvõistlused
Elva 25.aprill 2009.
Naisjuuniorid 60 lasku lamades
Koht Ees-ja perekonnanimi Sa Klubi Seeriad Kokku Klass
1 Gisela Miettinen 1993 FIN 95 94 97 99 96 97 578 I
2 Maarja-Liisa Maasik 1991 Elva LSK 97 97 90 99 94 95 572 II
3 Kadri Niine 1992 Põlva LK 92 95 96 97 94 88 562 II
4 Jolanta Jancevic 1993 LTU 94 93 96 94 94 88 559 III
5 Tuuli Kübarsepp 1994 Elva LSK 95 91 91 94 89 93 553 III
6 Svetlana Klimova 1994 Kaunas/LTU 88 88 95 89 93 95 548 III
7 Anette Caroline Kõre 1995 Ülenurme GSK 91 89 93 92 87 91 543 III
8 Merilin Enno 1991 SK Tervis 85 90 89 93 95 89 541 III
9 Sigrit Sepp 1990 Ülenurme GSK 88 86 92 92 83 84 525
10 Külli Reisel 1993 SK Tervis 83 87 90 90 88 83 521
Heli Rassi 37. mälestusvõistlused
Elva 24-25. aprill 2009.
Õhupüss 40 lasku naised
Koht Ees- ja perekonnanimi S.a. Klubi Seeriad Kokku Klass
1 Ludmilla Kortšagina 1969 KL MäLK 99 98 97 99 393 M
2 Anete Rozmane 1993 Daugavas SN/LAT 100 100 96 97 393 M
3 Pauliina Frilander 1988 FIN 97 97 96 98 388 M
4 Gisela Miettinen 1993 FIN 97 98 96 97 388 M
5 Margarita Belochvostova 1987 LTU 97 96 97 97 387 M
6 Marina Grodetskaja 1976 KL MäLK 94 95 98 95 382 I
7 Jolanta Jancevic 1993 LTU 98 93 94 96 381 I
8 Svetlana Klimova 1994 Kaunas/LTU 92 94 96 94 376 I
9 Viktorija Andžane 1993 Daugavas SN/LAT 91 94 94 96 375 I
10 Santa Grike 1992 Daugavas SN/LAT 97 94 95 88 374 I
11 Maarja-Liisa Maasik 1991 Elva LSK 87 96 97 93 373 I
12 Kristine Savina 1994 Daugavas SN/LAT 94 94 96 89 373 I
13 Margot Nigumann 1972 KL MäLK 92 92 92 95 371 I
14 Anastasija Mosjagina 1993 Daugavas SN/LAT 94 91 90 94 369 II
15 Tuuli Kübarsepp 1994 Elva LSK 91 92 94 92 369 II
16 Vika Malyševa 1977 Kaunas/LTU 86 89 89 93 357 II
Heli Rassi 37. mälestusvõistlused
Elva 24-25. aprill 2009.
 
Õhupüss 40 lasku naisjuuniorid
Koht Ees- ja perekonnanimi S.a. Klubi Seeriad Kokku Klass
1 Anete Rozmane 1993 Daugavas SN/LAT 100 100 96 97 393 M
2 Gisela Miettinen 1993 FIN 97 98 96 97 388 M
3 Jolanta Jancevic 1993 LTU 98 93 94 96 381 I
4 Svetlana Klimova 1994 Kaunas/LTU 92 94 96 94 376 I
5 Viktorija Andžane 1993 Daugavas SN/LAT 91 94 94 96 375 I
6 Santa Grike 1992 Daugavas SN/LAT 97 94 95 88 374 I
7 Maarja-Liisa Maasik 1991 Elva LSK 87 96 97 93 373 I
8 Kristine Savina 1994 Daugavas SN/LAT 94 94 96 89 373 I
9 Anastasija Mosjagina 1993 Daugavas SN/LAT 94 91 90 94 369 II
10 Tuuli Kübarsepp 1994 Elva LSK 91 92 94 92 369 II
Väikepüss 3x40 lasku mehed
Ees- ja perekonnanimi Sa Klubi Lamades Püsti Põlvelt Summa Finaal Kokku Klass
1 Juha Soini 1988 FIN 98 96 96 98 388 90 92 92 91 365 96 93 93 96 378 1131 96,8 1227,8 I
2 Rimvydas Specius 1966 LTU 98 100 95 96 389 93 93 92 96 374 87 91 96 93 367 1130 92,1 1222,1 I
3 Toni Matilainen 1986 FIN 93 96 95 92 376 94 94 95 93 376 91 91 92 90 364 1116 93,4 1209,4 I
4 Raivis Balodis 1975 LAT 97 97 95 96 385 91 91 89 87 358 95 93 92 95 375 1118 86,1 1204,1 I
5 Andrejs Vasiljevs 1983 LAT 99 97 93 97 386 78 93 87 92 350 94 92 94 94 374 1110 92,6 1202,6 I
6 Matti Kanep 1950 Piirivalve SKK 93 97 98 96 384 85 90 86 92 353 88 90 93 96 367 1104 90,2 1194,2 I
7 Meelis Kask 1975 Piirivalve SKK 95 99 96 98 388 93 88 87 95 363 91 90 88 91 360 1111 81,6 1192,6 I
8 Andrei Mihhailov 1982 Narva LK 97 96 96 98 387 86 89 91 92 358 91 89 96 87 363 1108 0,0 1108,0 I
9 Ain Muru 1956 KL MäLK 94 97 95 99 385 90 87 94 90 361 89 91 89 83 352 1098 II
10 Lennart Pruuli 1990 Elva LSK 93 94 95 98 380 87 87 93 87 354 88 90 93 90 361 1095 II
11 Lauri Erm 1987 Kaiu LK 96 94 97 95 382 89 92 87 82 350 88 87 94 91 360 1092 II
12 Tomi Huuhka 1986 FIN 95 91 92 94 372 88 88 85 90 351 86 95 93 84 358 1081 II
13 Eetu Orsjoki 1988 FIN 98 94 97 98 387 89 92 91 86 358 82 87 80 84 333 1078 II
14 Niko Matilainen 1989 FIN 96 95 95 95 381 81 81 81 83 326 93 92 92 93 370 1077 II
15 Meelis Saar 1970 Piirivalve SKK 97 93 96 95 381 76 91 90 86 343 88 93 89 83 353 1077 II
16 Aivo Roonurm 1965 Ülenurme GSK 93 91 87 90 361 87 81 86 87 341 92 94 89 95 370 1072 II
17 Jaroslav Jancevic 1992 LTU 97 97 98 94 386 94 86 81 83 344 90 89 82 81 342 1072 II
18 Priidu Lepp 1989 KL MäLK 95 94 93 94 376 86 84 84 81 335 89 90 88 89 356 1067 II
19 Edik Koppelmann 1984 KL MäLK 95 95 95 97 382 81 88 81 83 333 85 89 80 86 340 1055 II
20 Marko Aigro 1971 Ülenurme GSK 98 93 92 90 373 76 85 87 82 330 90 81 85 89 345 1048
21 Martin Sirk 1987 Elva LSK 92 94 96 97 379 75 87 74 77 313 86 86 77 78 327 1019
22 Augustinas Runta 1993 Kaunas/LTU 91 94 91 89 365 77 80 76 72 305 90 79 91 86 346 1016
23 Rokas Gerdauskas 1993 Kaunas/LTU 88 91 89 92 360 81 89 82 80 332 80 82 77 75 314 1006
24 Toomas Birjuk 1975 Põlva LK 97 91 92 92 372 74 67 79 61 281 77 81 71 67 296 949
25 Jüri Kilvits 1939 KL MäLK 86 88 84 89 347 62 60 72 70 264 84 89 76 82 331 942

Väikepüss 3x20 naised
Koht Ees- ja perekonnanimi Sa Klubi Lamades Püsti Põlvelt Summa Finaal Kokku Klass
1 Anžela Voronova 1968 KJ SK 98 98 196 88 91 179 96 94 190 565 96,9 661,9 I
2 Ljudmila Kortšagina 1969 KL MäLK 99 93 192 86 94 180 95 93 188 560 96,8 656,8 I
3 Pauliina Frilander 1988 FIN 95 94 189 89 96 185 96 95 191 565 90,3 655,3 I
4 Karina Kotkas 1989 SK Tervis 98 96 194 88 89 177 89 92 181 552 95,8 647,8 I
5 Julia Soboleva 1993 Narva LK 96 94 190 90 86 176 88 92 180 546 91,9 637,9 II
6 Marina Grodetskaja 1976 KL MäLK 85 98 183 86 91 177 88 94 182 542 88,4 630,4 II
7 Gisela Miettinen 1993 FIN 98 99 197 87 87 174 91 94 185 556 0 556,0 I
8 Merle Palk 1987 SK Tervis 97 95 192 83 93 176 92 90 182 550 0 550,0 I
9 Jelena Potaševa 1989 Narva LK 92 94 186 90 86 176 85 93 178 540 II
10 Svetlana Doledutko 1971 KL MäLK 94 96 190 84 80 164 95 87 182 536 II
11 Vika Malyševa 1977 Kaunas/LTU 96 94 190 84 84 168 87 88 175 533 II
12 Lisete Vals 1992 Põlva LK 92 90 182 81 92 173 95 81 176 531 II
13 Margarita Belochvostova 1987 LTU 90 92 182 80 84 164 90 94 184 530 II
14 Liivi Erm 1953 Kaiu LK 97 94 191 75 83 158 90 89 179 528 II
15 Valeria Koljuhhina 1994 Narva LK 92 96 188 85 94 179 81 80 161 528 II
16 Tuuli Kübarsepp 1994 Elva LSK 93 97 190 81 86 167 86 82 168 525 II
17 Kaia Kindlam 1986 Kuressaare NHK 91 87 178 87 80 167 83 92 175 520 III
18 Jolanta Jancevic 1993 LTU 89 92 181 81 83 164 88 86 174 519 III
19 Valeria Škabara 1993 Narva LK 93 90 183 90 83 173 78 85 163 519 III
20 Merilin Enno 1991 SK Tervis 82 93 175 79 79 158 88 71 159 492
21 Kadri Niine 1992 Põlva LK 93 89 182 69 79 148 79 78 157 487
22 Svetlana Klimova 1994 LTU 81 89 170 83 81 164 81 70 151 485
23 Kristel Altsaar 1994 Ülenurme GSK 93 94 187 65 61 126 77 81 158 471
24 Külli Reisel 1993 SK Tervis 83 86 169 66 65 131 74 73 147 447
25 Anna Jermolajeva 1970 LAT 93 83 176 0 0 176 katk.
Heli Rassi 37. mälestusvõistlused
Elva 26. aprill 2009.
Väikepüss 3x20 meesjuuniorid
Koht Ees- ja perekonnanimi Sa Klubi Lamades Püsti Põlvelt Summa Klass
1 Vladislav Lušin 1992 Narva LK 95 95 190 90 91 181 90 97 187 558 I
2 Siim Tirp 1993 Põlva LK 93 91 184 86 79 165 90 93 183 532 II
3 Anton Miettinen 1991 FIN 95 91 186 71 89 160 85 92 177 523 III
4 Rauno Üürike 1991 SK Tervis 92 91 183 86 83 169 82 88 170 522 III
5 Mikko-Matti Hulkkonen 1993 FIN 92 90 182 83 79 162 90 87 177 521 III
6 Anton Otvagin 1990 Narva LK 95 92 187 81 80 161 92 80 172 520 III
7 Tarmo Nairis 1992 SK Tervis 90 91 181 86 87 173 76 76 152 506 III
8 Andres Balkašin 1990 Elva LSK 94 93 187 68 64 132 87 76 163 482
9 Jürgen- Johannes Jüriöö 1995 Põlva LK 91 92 183 69 62 131 73 83 156 470
10 Ahto Rööpmann 1995 Põlva LK 91 93 184 61 69 130 81 72 153 467
11 Andri Enno 1996 SK Tervis 87 94 181 35 37 72 81 80 161 414
Väikepüss 3x20 naisjuuniorid
Koht Ees- ja perekonnanimi Sa Klubi Lamades Püsti Põlvelt Summa Klass
1 Gisela Miettinen 1993 FIN 98 99 197 87 87 174 91 94 185 556 I
2 Karina Kotkas 1989 SK Tervis 98 96 194 88 89 177 89 92 181 552 I
3 Julia Soboleva 1993 Narva LK 96 94 190 90 86 176 88 92 180 546 II
4 Jelena Potaševa 1989 Narva LK 92 94 186 90 86 176 85 93 178 540 II
5 Lisete Vals 1992 Põlva LK 92 90 182 81 92 173 95 81 176 531 II
6 Valeria Koljuhhina 1994 Narva LK 92 96 188 85 94 179 81 80 161 528 II
7 Tuuli Kübarsepp 1994 Elva LSK 93 97 190 81 86 167 86 82 168 525 II
8 Jolanta Jancevic 1993 LTU 89 92 181 81 83 164 88 86 174 519 III
9 Valeria Škabara 1993 Narva LK 93 90 183 90 83 173 78 85 163 519 III
10 Merilin Enno 1991 SK Tervis 82 93 175 79 79 158 88 71 159 492
11 Kadri Niine 1992 Põlva LK 93 89 182 69 79 148 79 78 157 487
12 Svetlana Klimova 1994 LTU 81 89 170 83 81 164 81 70 151 485
13 Kristel Altsaar 1994 Ülenurme GSK 93 94 187 65 61 126 77 81 158 471
14 Külli Reisel 1993 SK Tervis 83 86 169 66 65 131 74 73 147 447
©2018 layout9 - suntuubi.com